25.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 9 | Michael Basas (OLYM2) | 3:0 |
25.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 9 | Martin Stefaner (OLYM2) | 2:3 |
25.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 9 | Balthasar Fink (OLYM2) | 3:0 |
05.03.2024 | 1. Klasse B | 2 | 8 | Christian Lechner (WILI2) | 0:3 |
05.03.2024 | 1. Klasse B | 2 | 8 | Milos Veljovic (WILI2) | 0:3 |
11.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 7 | Andreas Höfelmayer (KONT5) | 3:1 |
11.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 7 | Philip Weber (KONT5) | 0:3 |
11.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 7 | Rita Piros (KONT5) | 3:1 |
06.03.2024 | 1. Klasse B | 2 | 6 | Sebastian Hladik (EDEN2) | 0:3 |
06.03.2024 | 1. Klasse B | 2 | 6 | Martin Maleczki (EDEN2) | 2:3 |
29.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 5 | Claudia Steinbacher (DOEB2) | 0:3 |
29.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 5 | Michael Nagy (DOEB2) | 1:3 |
15.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 2 | Erwin Stürmer (WPAE4) | 1:3 |
15.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 2 | Hassan Ghanem (WPAE4) | 1:3 |
18.01.2024 | 1. Klasse B | 2 | 1 | Philipp Heimberger (KORN2) | 0:3 |
18.01.2024 | 1. Klasse B | 2 | 1 | Wolfgang Schober (KORN2) | 0:3 |
11.01.2024 | CUP B | 1 | 5 | Gabriel Sommer (TT141) | 3:1 |
11.01.2024 | CUP B | 1 | 5 | Michael Neugebauer (TT141) | 0:3 |
05.12.2023 | 1. Klasse B | 1 | 9 | Denes Paal (OLYM2) | 1:3 |
05.12.2023 | 1. Klasse B | 1 | 9 | Martin Stefaner (OLYM2) | 1:3 |
23.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 7 | Manfred Schwaiger (KONT5) | 1:3 |
23.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 7 | Philip Weber (KONT5) | 1:3 |
23.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 7 | Andreas Höfelmayer (KONT5) | 1:3 |
16.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 6 | Daniel Wieser (EDEN2) | 1:3 |
16.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 6 | Dejan Panic (EDEN2) | 1:3 |
16.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 6 | Martin Maleczki (EDEN2) | 0:3 |
19.10.2023 | 1. Klasse B | 1 | 4 | Venera Baramidze (NFS3) | 0:3 |
19.10.2023 | 1. Klasse B | 1 | 4 | Nazar Agopyan (NFS3) | 0:3 |
23.03.2023 | 1. Klasse | 2 | 9 | Curt Schönfeld (WPAE4) | 0:3 |
23.03.2023 | 1. Klasse | 2 | 9 | Johann Dangl (WPAE4) | 3:0 |
12.04.2023 | 1. Klasse | 2 | 8 | Felix Toldrian (EDEN3) | 0:3 |
12.04.2023 | 1. Klasse | 2 | 8 | Ludwig Schwab (EDEN3) | 0:3 |
07.03.2023 | 1. Klasse | 2 | 6 | Anna Pfeffer (LSV3) | 0:3 |
24.02.2023 | 1. Klasse | 2 | 5 | Sophie Schuster (LSV2) | 0:3 |
24.02.2023 | 1. Klasse | 2 | 5 | Andreas Humer (LSV2) | 1:3 |
06.03.2023 | 1. Klasse | 2 | 4 | Marcus Patzak (SSH1) | 0:3 |
06.03.2023 | 1. Klasse | 2 | 4 | Hubert Kosnik (SSH1) | 0:3 |
03.02.2023 | 1. Klasse | 2 | 3 | Amnon Rosenberg (NFS3) | 0:3 |
03.02.2023 | 1. Klasse | 2 | 3 | Thomas Jäger (NFS3) | 3:0 |
03.02.2023 | 1. Klasse | 2 | 3 | Ping Duan (NFS3) | 2:3 |
02.02.2023 | 1. Klasse | 2 | 2 | Florian Arbeiter (TT141) | 0:3 |
02.02.2023 | 1. Klasse | 2 | 2 | Anna Török (TT141) | 3:1 |
12.01.2023 | 1. Klasse | 2 | 1 | Krystian Grudzinski (OLYM2) | 2:3 |
12.01.2023 | 1. Klasse | 2 | 1 | Lucia Lesayova (OLYM2) | 3:1 |
09.12.2022 | 1. Klasse | 1 | 10 | Bertram Zöchling (POSW1) | 0:3 |
29.11.2022 | 1. Klasse | 1 | 9 | Lukas Komary (WPAE4) | 1:3 |
29.11.2022 | 1. Klasse | 1 | 9 | Martin Mika (WPAE4) | 1:3 |
24.11.2022 | 1. Klasse | 1 | 8 | Meinolf Hein (EDEN3) | 3:1 |
24.11.2022 | 1. Klasse | 1 | 8 | Ludwig Schwab (EDEN3) | 0:3 |
24.11.2022 | 1. Klasse | 1 | 8 | Felix Toldrian (EDEN3) | 1:3 |