24.04.2024 | 4. Klasse A | 2 | 9 | Bernhard Steffl (REN1) | 1:3 |
24.04.2024 | 4. Klasse A | 2 | 9 | Herbert Weber (REN1) | 2:3 |
24.04.2024 | 4. Klasse A | 2 | 9 | Rudolf Kellner (REN1) | 3:0 |
19.04.2024 | 4. Klasse A | 2 | 8 | Sasa Filipovic (WPAE10) | 2:3 |
19.04.2024 | 4. Klasse A | 2 | 8 | Mihai Irimia (WPAE10) | 3:0 |
19.04.2024 | 4. Klasse A | 2 | 8 | Marek Szorc (WPAE10) | 1:3 |
20.02.2024 | 2. Klasse A | 2 | 4 | Anna Török (SKFL6) | 0:3 |
20.02.2024 | 2. Klasse A | 2 | 4 | Jan Hruby (SKFL6) | 0:3 |
18.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 1 | Erich Grimus (WILI3) | 2:3 |
18.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 1 | Claus Sperch (WILI3) | 1:3 |
18.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 1 | Günther Becherer (WILI3) | 1:3 |
05.12.2023 | 2. Klasse A | 1 | 9 | Djordje Belanovic (WPAE7) | 3:2 |
05.12.2023 | 2. Klasse A | 1 | 9 | Bernhard Mörth (WPAE7) | 2:3 |
05.12.2023 | 2. Klasse A | 1 | 9 | Janusz Pieja (WPAE7) | 1:3 |
28.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 8 | Poorshad Shaddel (SSH3) | 0:3 |
28.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 8 | Christian Auer (SSH3) | 3:2 |
21.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 7 | Timotei Gavrilovici (LSV4) | 1:3 |
21.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 7 | Martin Kosabek (LSV4) | 1:3 |
21.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 7 | Rick Oostelbos (LSV4) | 3:2 |
14.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 6 | Michael Hödl (WPAE8) | 2:3 |
14.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 6 | Thomas Rehberger (WPAE8) | 1:3 |
14.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 6 | Daniel Hofmann (WPAE8) | 1:3 |
24.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 5 | Patrick Poppenwimmer (LENZ3) | 0:3 |
24.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 5 | Pia Geineder (LENZ3) | 0:3 |
24.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 5 | Amir Sam Poppenwimmer (LENZ3) | 3:2 |
19.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 4 | Anna Török (SKFL6) | 0:3 |
19.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 4 | Fabian Garmroudi (SKFL6) | 0:3 |
19.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 4 | Benjamin Singewald (SKFL6) | 3:2 |
03.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 3 | Erwin Burda (OLD1) | 0:3 |
03.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 3 | Guido Wögerer (OLD1) | 1:3 |
03.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 3 | Walter Neumayer (OLD1) | 0:3 |
26.09.2023 | 2. Klasse A | 1 | 2 | Werner Kafka (POSW2) | 2:3 |
26.09.2023 | 2. Klasse A | 1 | 2 | Johannes Peyrl (POSW2) | 2:3 |
12.09.2023 | 2. Klasse A | 1 | 1 | Günther Becherer (WILI3) | 3:1 |
12.09.2023 | 2. Klasse A | 1 | 1 | Erich Grimus (WILI3) | 3:1 |
24.04.2023 | 4. Klasse A | 2 | 11 | Christopher Zierer (OLD2) | 3:1 |
24.04.2023 | 4. Klasse A | 2 | 11 | Dominik Brauchart (OLD2) | 0:3 |
24.04.2023 | 4. Klasse A | 2 | 11 | Alexander Preihs (OLD2) | 3:1 |
26.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 9 | Aleksandar Stoskovic (SGML12) | 3:1 |
26.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 9 | Christian Szongott (SGML12) | 1:3 |
26.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 9 | Pawel Piotr Galek (SGML12) | 3:1 |
21.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 8 | Andrzej Michalski (SOK1) | 3:0 |
21.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 8 | Lech Krawczyk (SOK1) | 3:0 |
19.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 7 | Johannes Tropper (SU91) | 1:3 |
19.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 7 | Richard Kohlmann (SU91) | 0:3 |
09.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 13 | Alexander Si (NFS7) | 0:3 |
09.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 13 | Markus Jin (NFS7) | 3:1 |
02.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 6 | Leopold Hussak (EDEN6) | 3:1 |
02.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 6 | Markus Kühas (EDEN6) | 0:3 |
21.02.2023 | 4. Klasse B | 2 | 5 | Mihai Irimia (WPAE9) | 3:2 |