15.04.2024 | 2. Klasse B | 2 | 8 | Andreas Höfelmayer (KONT6) | 3:1 |
15.04.2024 | 2. Klasse B | 2 | 8 | Dirk Arthofer (KONT6) | 3:1 |
09.04.2024 | 2. Klasse B | 2 | 7 | Goran Marinkovic (KORN3) | 3:2 |
09.04.2024 | 2. Klasse B | 2 | 7 | Gani Kolawole Gbadamosi (KORN3) | 0:3 |
11.03.2024 | 2. Klasse B | 2 | 6 | Martin Hülferding (SSH2) | 2:3 |
11.03.2024 | 2. Klasse B | 2 | 6 | Thomas Rauscher (SSH2) | 3:0 |
26.02.2024 | 2. Klasse B | 2 | 5 | Yagshimyrat Annamyradov (UNO1) | 1:3 |
26.02.2024 | 2. Klasse B | 2 | 5 | Daniel Amare (UNO1) | 3:0 |
26.02.2024 | 2. Klasse B | 2 | 5 | Pulak Soni (UNO1) | 3:0 |
22.02.2024 | 2. Klasse B | 2 | 4 | Simon Schürer-Waldheim (WPAE6) | 3:2 |
22.02.2024 | 2. Klasse B | 2 | 4 | Thomas Schürer-Waldheim (WPAE6) | 0:3 |
29.01.2024 | 2. Klasse B | 2 | 3 | Franz Gaisbauer (POLI3) | 0:3 |
29.01.2024 | 2. Klasse B | 2 | 3 | Fabian Mayrhuber (POLI3) | 3:2 |
29.01.2024 | 2. Klasse B | 2 | 3 | Guri Gashi (POLI3) | 0:3 |
24.01.2024 | 2. Klasse B | 2 | 2 | Thomas Bader (NFS5) | 0:3 |
24.01.2024 | 2. Klasse B | 2 | 2 | Jürgen Mühl (NFS5) | 1:3 |
24.01.2024 | 2. Klasse B | 2 | 2 | Richard Tekula (NFS5) | 1:3 |
15.01.2024 | 2. Klasse B | 2 | 1 | Phillip Hudribusch (WPAE5) | 0:3 |
15.01.2024 | 2. Klasse B | 2 | 1 | Philipp Depaoli (WPAE5) | 3:1 |
13.12.2023 | CUP B | 1 | 4 | Reimundo Correa (LSV1) | 3:0 |
04.12.2023 | 2. Klasse B | 1 | 9 | Michael Leitzenberger (MAR3) | 3:1 |
04.12.2023 | 2. Klasse B | 1 | 9 | Krisztina Gál (MAR3) | 0:3 |
28.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 8 | Mahdiyar Bagheri (KONT6) | 3:2 |
28.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 8 | Stefan Chloupek (KONT6) | 3:0 |
20.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 7 | Wolfgang Mayer (KORN3) | 3:0 |
20.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 7 | Oliver Pany (KORN3) | 0:3 |
20.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 7 | Gani Kolawole Gbadamosi (KORN3) | 2:3 |
14.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 6 | Martin Hülferding (SSH2) | 3:1 |
14.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 6 | Claudia Dala (SSH2) | 3:0 |
23.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 5 | Daniel Amare (UNO1) | 3:1 |
23.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 5 | Pulak Soni (UNO1) | 2:3 |
23.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 5 | Yagshimyrat Annamyradov (UNO1) | 0:3 |
16.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 4 | Simon Schürer-Waldheim (WPAE6) | 3:0 |
16.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 4 | Thomas Schürer-Waldheim (WPAE6) | 3:2 |
09.10.2023 | CUP B | 1 | 2 | Werner Dunkl (NFS1) | 3:2 |
09.10.2023 | CUP B | 1 | 2 | Julian Jakubowski (NFS1) | 2:3 |
06.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 3 | Franz Gaisbauer (POLI3) | 2:3 |
06.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 3 | Alexander Brezina (POLI3) | 3:0 |
06.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 3 | Guri Gashi (POLI3) | 3:0 |
25.09.2023 | 2. Klasse B | 1 | 2 | Jürgen Mühl (NFS5) | 3:1 |
25.09.2023 | 2. Klasse B | 1 | 2 | Thomas Bader (NFS5) | 3:0 |
25.09.2023 | 2. Klasse B | 1 | 2 | Richard Tekula (NFS5) | 2:3 |
22.09.2023 | 2. Klasse B | 1 | 1 | Lukas Komary (WPAE5) | 2:3 |
22.09.2023 | 2. Klasse B | 1 | 1 | Philipp Depaoli (WPAE5) | 2:3 |
13.05.2023 | CUP B | 1 | 8 | Martin Kosabek (LSV1) | 1:3 |
17.04.2023 | CUP B | 1 | 6 | Michael Aysner (LSV1) | 3:1 |
27.03.2023 | 2. Klasse A | 2 | 9 | Andreas Höfelmayer (KONT6) | 3:0 |
27.03.2023 | 2. Klasse A | 2 | 9 | Harald Pointner (KONT6) | 0:3 |
30.03.2023 | 2. Klasse A | 2 | 8 | Hannes Kazianka (SGML5) | 3:1 |
30.03.2023 | 2. Klasse A | 2 | 8 | Michael Leitzenberger (SGML5) | 3:0 |