24.04.2024 | 2. Klasse B | 2 | 9 | Gani Kolawole Gbadamosi (KORN3) | 1:3 |
24.04.2024 | 2. Klasse B | 2 | 9 | Wolfgang Mayer (KORN3) | 2:3 |
06.03.2024 | 2. Klasse B | 2 | 5 | Guri Gashi (POLI3) | 0:3 |
06.03.2024 | 2. Klasse B | 2 | 5 | Franz Gaisbauer (POLI3) | 0:3 |
11.03.2024 | 2. Klasse B | 2 | 4 | Richard Tekula (NFS5) | 0:3 |
11.03.2024 | 2. Klasse B | 2 | 4 | Thomas Bader (NFS5) | 0:3 |
02.02.2024 | 3. Klasse B | 2 | 3 | Ludwig Kolbert (LENZ4) | 3:2 |
02.02.2024 | 3. Klasse B | 2 | 3 | Jan Kolbert (LENZ4) | 2:3 |
02.02.2024 | 3. Klasse B | 2 | 3 | Moritz Pfeifer (LENZ4) | 1:3 |
15.01.2024 | 2. Klasse B | 2 | 1 | Martin Hülferding (SSH2) | 1:3 |
15.01.2024 | 2. Klasse B | 2 | 1 | Claudia Dala (SSH2) | 3:0 |
05.12.2023 | 2. Klasse B | 1 | 9 | Goran Marinkovic (KORN3) | 1:3 |
05.12.2023 | 2. Klasse B | 1 | 9 | Gani Kolawole Gbadamosi (KORN3) | 0:3 |
05.12.2023 | 2. Klasse B | 1 | 9 | Oliver Pany (KORN3) | 3:2 |
28.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 8 | Rene Riesenbeck (SKFL7) | 0:3 |
28.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 8 | Michael Päuerl (SKFL7) | 0:3 |
15.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 7 | Yagshimyrat Annamyradov (UNO1) | 0:3 |
15.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 7 | Daniel Amare (UNO1) | 3:2 |
06.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 3 | Laurent Weber (WPAE5) | 1:3 |
06.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 3 | Phillip Hudribusch (WPAE5) | 0:3 |
27.09.2023 | 2. Klasse B | 1 | 2 | Michael Leitzenberger (MAR3) | 0:3 |
27.09.2023 | 2. Klasse B | 1 | 2 | Hannes Kazianka (MAR3) | 1:3 |
27.09.2023 | 2. Klasse B | 1 | 2 | Krisztina Gál (MAR3) | 1:3 |
02.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 1 | Siegfried Klemetsch (SSH2) | 3:1 |
02.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 1 | Martin Hülferding (SSH2) | 0:3 |
26.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 11 | Walter Neumayer (OLD1) | 1:3 |
26.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 11 | Guido Wögerer (OLD1) | 0:3 |
20.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 10 | Wolfgang Süsser (EDEN4) | 1:3 |
20.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 10 | Jürgen Suntinger (EDEN4) | 0:3 |
31.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 9 | Moritz Pfeifer (SGML9) | 0:3 |
31.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 9 | Ludwig Kolbert (SGML9) | 2:3 |
31.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 9 | Jan Kolbert (SGML9) | 2:3 |
23.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 8 | Gani Kolawole Gbadamosi (KORN3) | 0:3 |
23.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 8 | Wolfgang Mayer (KORN3) | 0:3 |
16.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Christian Graf (SKFL8) | 1:3 |
16.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Christian Resch (SKFL8) | 0:3 |
16.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Bela Csomor (SKFL8) | 0:3 |
10.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Timotei Gavrilovici (LSV6) | 2:3 |
10.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Martin Kosabek (LSV6) | 2:3 |
17.02.2023 | 3. Klasse A | 2 | 4 | Yilmaz Caliskan (TT142) | 1:3 |
17.02.2023 | 3. Klasse A | 2 | 4 | Gabriel Sommer (TT142) | 0:3 |
30.01.2023 | 3. Klasse A | 2 | 2 | Pawel Zurawski (SSH5) | 3:1 |
30.01.2023 | 3. Klasse A | 2 | 2 | Tobias Schulz (SSH5) | 3:2 |
30.01.2023 | 3. Klasse A | 2 | 2 | Martin Köck (SSH5) | 3:0 |
20.01.2023 | 3. Klasse A | 2 | 1 | Hiren Ganatra (UNO1) | 3:0 |
20.01.2023 | 3. Klasse A | 2 | 1 | Pulak Soni (UNO1) | 0:3 |
20.01.2023 | 3. Klasse A | 2 | 1 | Daniel Amare (UNO1) | 3:0 |
15.12.2022 | 3. Klasse A | 1 | 11 | Guido Wögerer (OLD1) | 0:3 |
15.12.2022 | 3. Klasse A | 1 | 11 | Walter Neumayer (OLD1) | 0:3 |
06.12.2022 | 3. Klasse A | 1 | 10 | Erich Herbst (EDEN4) | 0:3 |