25.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 9 | Daniel Mayer (MAR2) | 1:3 |
25.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 9 | Simon Dörfler (MAR2) | 0:3 |
16.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 8 | Erwin Stürmer (WPAE4) | 1:3 |
16.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 8 | Hassan Ghanem (WPAE4) | 3:1 |
12.03.2024 | 1. Klasse B | 2 | 6 | Nico Sennowitz (SKFL5) | 1:3 |
12.03.2024 | 1. Klasse B | 2 | 6 | Peter Fichte (SKFL5) | 3:2 |
27.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 5 | Zheng Zhang (WILI2) | 3:0 |
27.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 5 | Christian Lechner (WILI2) | 3:1 |
27.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 5 | Milos Veljovic (WILI2) | 3:0 |
22.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 4 | Andreas Höfelmayer (KONT5) | 0:3 |
22.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 4 | Helmut Antony (KONT5) | 0:3 |
30.01.2024 | 1. Klasse B | 2 | 3 | Daniel Wieser (EDEN2) | 0:3 |
30.01.2024 | 1. Klasse B | 2 | 3 | Sebastian Hladik (EDEN2) | 0:3 |
23.01.2024 | 1. Landesliga | 2 | 2 | Shengguo Liu (NFS2) | 1:3 |
23.01.2024 | 1. Landesliga | 2 | 2 | Benjamin Brunner (NFS2) | 0:3 |
23.01.2024 | 1. Landesliga | 2 | 2 | Peter Turcek (NFS2) | 0:3 |
16.01.2024 | 1. Klasse B | 2 | 1 | Alexandre Castro (NFS3) | 0:3 |
16.01.2024 | 1. Klasse B | 2 | 1 | Wolfgang Gotschke (NFS3) | 2:3 |
15.12.2023 | 1. Klasse A | 1 | 9 | Petar Kovacevic (WPAE3) | 3:1 |
15.12.2023 | 1. Klasse A | 1 | 9 | Grzegorz Mieszczak (WPAE3) | 0:3 |
28.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 8 | Erwin Stürmer (WPAE4) | 1:3 |
28.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 8 | Hassan Ghanem (WPAE4) | 1:3 |
24.11.2023 | 1. Klasse A | 1 | 7 | Norbert Sticha (SSH1) | 0:3 |
24.11.2023 | 1. Klasse A | 1 | 7 | Christian Schöffmann (SSH1) | 3:2 |
24.11.2023 | 1. Klasse A | 1 | 7 | Marcus Patzak (SSH1) | 1:3 |
17.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 6 | Adrian Lüssing (SKFL5) | 0:3 |
17.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 6 | Nico Sennowitz (SKFL5) | 1:3 |
17.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 6 | Peter Fichte (SKFL5) | 3:2 |
27.10.2023 | 1. Klasse A | 1 | 5 | Thomas Gottwald (EDEN3) | 0:3 |
27.10.2023 | 1. Klasse A | 1 | 5 | Meinolf Hein (EDEN3) | 1:3 |
20.10.2023 | 1. Klasse A | 1 | 4 | Anton Limlei (POSW1) | 0:3 |
20.10.2023 | 1. Klasse A | 1 | 4 | Johannes Peyrl (POSW1) | 1:3 |
20.10.2023 | 1. Klasse A | 1 | 4 | Bertram Zöchling (POSW1) | 0:3 |
02.10.2023 | CUP B | 1 | 2 | Nikolaus Hornik (SKFL1) | 1:3 |
02.10.2023 | CUP B | 1 | 2 | Alexander Gratzer (SKFL1) | 3:0 |
03.10.2023 | 1. Klasse A | 1 | 3 | Gregor Zamarin (KONT4) | 0:3 |
03.10.2023 | 1. Klasse A | 1 | 3 | Philip Weber (KONT4) | 1:3 |
29.09.2023 | 1. Klasse A | 1 | 2 | Lukas Poscher (LSV3) | 0:3 |
29.09.2023 | 1. Klasse A | 1 | 2 | Martin Ögg (LSV3) | 3:0 |
29.09.2023 | 1. Klasse A | 1 | 2 | Michael Aysner (LSV3) | 3:0 |
19.09.2023 | 1. Klasse A | 1 | 1 | Shengguo Liu (NFS4) | 3:0 |
19.09.2023 | 1. Klasse A | 1 | 1 | Eric Tang (NFS4) | 0:3 |
15.09.2023 | CUP B | 1 | 1 | Josef Barcza (KONT1) | 1:3 |
13.05.2023 | CUP offen | 1 | 8 | Lukas Koszik (SGML2) | 0:3 |
13.05.2023 | CUP offen | 1 | 8 | Tobias Koszik (SGML2) | 0:3 |
28.04.2023 | 3. Klasse B | 2 | 11 | Christopher Wagner (POLI4) | 3:1 |
28.04.2023 | 3. Klasse B | 2 | 11 | Ernst Karner (POLI4) | 1:3 |
28.04.2023 | 3. Klasse B | 2 | 11 | Sebastian Kiang (POLI4) | 3:0 |
21.04.2023 | 3. Klasse B | 2 | 10 | Petar Kovacevic (WPAE8) | 3:2 |
21.04.2023 | 3. Klasse B | 2 | 10 | Marek Szorc (WPAE8) | 3:1 |