22.04.2024 | 3. Klasse A | 2 | 9 | Franz Fauer (KONT8) | 2:3 |
22.04.2024 | 3. Klasse A | 2 | 9 | Markus Plank (KONT8) | 3:2 |
12.04.2024 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Johannes Studeny (TT142) | 1:3 |
12.04.2024 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Yilmaz Caliskan (TT142) | 1:3 |
11.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Paul Kohlmeyer (EDEN4) | 0:3 |
11.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Birgit Binder (EDEN4) | 2:3 |
08.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Michael Werner (LSV6) | 0:3 |
08.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Lukas Fink (LSV6) | 0:3 |
02.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 3 | Maximilian Theuermann (MAR4) | 1:3 |
02.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 3 | Erwin Teufel (MAR4) | 1:3 |
25.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 2 | Thomas Loidl (PER1) | 0:3 |
25.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 2 | Gerd Schiffermüller (PER1) | 1:3 |
25.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 2 | Manfred Loidl (PER1) | 3:2 |
19.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 1 | Christian Szongott (LENZ5) | 0:3 |
19.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 1 | Pawel Piotr Galek (LENZ5) | 2:3 |
08.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 9 | Markus Plank (KONT8) | 1:3 |
08.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 9 | Jie Wu (KONT8) | 0:3 |
03.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 8 | Richard Kohlmann (SU91) | 0:3 |
03.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 8 | Max Wintersteller (SU91) | 3:2 |
03.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 8 | Johannes Tropper (SU91) | 1:3 |
10.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 6 | Birgit Binder (EDEN4) | 2:3 |
10.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 6 | Paul Kohlmeyer (EDEN4) | 1:3 |
26.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 5 | Michael Werner (LSV6) | 0:3 |
26.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 5 | Fabio De Angelis (LSV6) | 0:3 |
20.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 4 | Christian Resch (SKFL8) | 0:3 |
20.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 4 | Gerhard Graf (SKFL8) | 0:3 |
14.10.2023 | U19-I | 1 | 2 | Patricia Schalkhammer (LENZ3) | 3:2 |
14.10.2023 | U19-I | 1 | 3 | Kian Dörrie (LENZ4) | 2:3 |
14.10.2023 | U19-I | 1 | 1 | Jakob Mosser (TT141) | 0:3 |
10.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 3 | Brigitte Gropper (MAR4) | 1:3 |
10.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 3 | Erwin Teufel (MAR4) | 0:3 |
12.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 2 | Jörg Korkisch (PER1) | 0:3 |
12.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 2 | Manfred Loidl (PER1) | 3:2 |
12.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 2 | Thomas Loidl (PER1) | 0:3 |
22.09.2023 | 3. Klasse A | 1 | 1 | Michael Tauchner (LENZ5) | 1:3 |
22.09.2023 | 3. Klasse A | 1 | 1 | Christian Szongott (LENZ5) | 0:3 |
31.03.2023 | Gruppe Ia | 2 | 9 | Alexander Meyer (KORN5) | 3:0 |
31.03.2023 | Gruppe Ia | 2 | 9 | Heinz Frey (KORN5) | 3:1 |
31.03.2023 | Gruppe Ia | 2 | 9 | Clemens Marso (KORN5) | 0:3 |
13.04.2023 | Gruppe Ia | 2 | 8 | Oskar Bäcker (SGML13) | 3:2 |
13.04.2023 | Gruppe Ia | 2 | 8 | Fritz Dauchner (SGML13) | 3:2 |
13.04.2023 | Gruppe Ia | 2 | 8 | Claudia Deininger (SGML13) | 2:3 |
14.04.2023 | Gruppe Ia | 2 | 7 | Andrés René Fuentealba (SGML15) | 2:3 |
14.04.2023 | Gruppe Ia | 2 | 7 | Daniel Lutzky (SGML15) | 1:3 |
02.03.2023 | Gruppe Ia | 2 | 6 | Bao Trung Nguyen (NFS9) | 3:0 |
02.03.2023 | Gruppe Ia | 2 | 6 | Gerald Bacher (NFS9) | 3:2 |
02.03.2023 | Gruppe Ia | 2 | 6 | Günther Hartwein (NFS9) | 2:3 |
24.02.2023 | Gruppe Ia | 2 | 5 | David Purtz (LSV8) | 1:3 |
24.02.2023 | Gruppe Ia | 2 | 5 | Marian Purtz (LSV8) | 3:2 |
17.02.2023 | Gruppe Ia | 2 | 4 | Peter Simunek (SKFL11) | 3:2 |