11.04.2024 | Gebietsliga Südwest | 2 | 10 | Herwig Posedu (PSL1) | 1:3 |
11.04.2024 | Gebietsliga Südwest | 2 | 10 | Ali Oktay (PSL1) | 3:2 |
11.04.2024 | Gebietsliga Südwest | 2 | 10 | Manfred Tömke (PSL1) | 3:1 |
04.03.2024 | Gebietsliga Südwest | 2 | 6 | Max Urdl-Neuhold (GRS4) | 2:3 |
04.03.2024 | Gebietsliga Südwest | 2 | 6 | Helmut Perl (GRS4) | 0:3 |
04.03.2024 | Gebietsliga Südwest | 2 | 6 | Niklas Deutsch (GRS4) | 3:1 |
01.03.2024 | Gebietsliga Südwest | 2 | 5 | Johannes Buchacher (LAN2) | 3:1 |
01.03.2024 | Gebietsliga Südwest | 2 | 5 | Thomas Mühlbauer (LAN2) | 3:0 |
15.02.2024 | Gebietsliga Südwest | 2 | 4 | Robert Stieber (LIGI2) | 1:3 |
15.02.2024 | Gebietsliga Südwest | 2 | 4 | Gerhard Leth (LIGI2) | 3:1 |
15.02.2024 | Gebietsliga Südwest | 2 | 4 | Josef Leth (LIGI2) | 3:0 |
08.02.2024 | 1. Klasse Graz | 2 | 3 | Nora Gruber (IND7) | 3:1 |
08.02.2024 | 1. Klasse Graz | 2 | 3 | Gerhard Rauch (IND7) | 1:3 |
01.12.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 10 | Thomas Nalukowy (PET1) | 1:3 |
01.12.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 10 | Gerhard Krasser (PET1) | 3:0 |
01.12.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 10 | Josef Moser (PET1) | 3:0 |
23.11.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 9 | Robert Nettwall (STEF1) | 3:2 |
23.11.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 9 | Robert Nöstel (STEF1) | 3:0 |
17.11.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 8 | Thomas Grambichler (SGVDB6) | 3:2 |
17.11.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 8 | Florian Schütz (SGVDB6) | 3:0 |
17.11.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 8 | Erich Steinacher (SGVDB6) | 3:1 |
06.11.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 7 | Kurt Marath (SGVDB7) | 3:2 |
06.11.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 7 | Michelle Reiter (SGVDB7) | 3:1 |
20.10.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 5 | Martin Tretnjak (LAN2) | 2:3 |
20.10.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 5 | Johannes Buchacher (LAN2) | 3:1 |
20.10.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 5 | Thomas Mühlbauer (LAN2) | 3:0 |
13.10.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 4 | Robert Stieber (LIGI2) | 0:3 |
06.10.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 3 | Thomas Fritz (DLB2) | 1:3 |
06.10.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 3 | Merlin Hirner (DLB2) | 3:0 |
29.09.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 2 | Hubert Leber (SGSR2) | 2:3 |
29.09.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 2 | Karoly Andrasi (SGSR2) | 3:0 |
29.09.2023 | Gebietsliga Südwest | 1 | 2 | Christian Andras Thren (SGSR2) | 3:0 |
16.03.2023 | Gebietsliga Südwest Oberes Playoff | 2 | 7 | Helmut Perl (GRS3) | 0:3 |
16.03.2023 | Gebietsliga Südwest Oberes Playoff | 2 | 7 | Mario Frewein (GRS3) | 0:3 |
09.03.2023 | Gebietsliga Südwest Oberes Playoff | 2 | 6 | Christoph Zirngast (FKI6) | 3:1 |
09.03.2023 | Gebietsliga Südwest Oberes Playoff | 2 | 6 | Harald Pracher (FKI6) | 1:3 |
09.03.2023 | Gebietsliga Südwest Oberes Playoff | 2 | 6 | Sebastian Nowak (FKI6) | 3:2 |
16.02.2023 | Gebietsliga Südwest Oberes Playoff | 2 | 4 | Thomas Semanek (GRS4) | 3:1 |
16.02.2023 | Gebietsliga Südwest Oberes Playoff | 2 | 4 | Max Urdl-Neuhold (GRS4) | 2:3 |
09.02.2023 | Gebietsliga Südwest Oberes Playoff | 2 | 3 | Andreas Knaus (STEF1) | 3:0 |
09.02.2023 | Gebietsliga Südwest Oberes Playoff | 2 | 3 | Johann Albrecher (STEF1) | 0:3 |
09.02.2023 | Gebietsliga Südwest Oberes Playoff | 2 | 3 | Johann Gruber (STEF1) | 3:0 |
03.02.2023 | Gebietsliga Südwest Oberes Playoff | 2 | 2 | Thomas Blume (LAN2) | 3:0 |
03.02.2023 | Gebietsliga Südwest Oberes Playoff | 2 | 2 | Martin Tretnjak (LAN2) | 3:1 |
26.01.2023 | Gebietsliga Südwest Oberes Playoff | 2 | 1 | Gernot Hackl (DLB3) | 2:3 |
26.01.2023 | Gebietsliga Südwest Oberes Playoff | 2 | 1 | Thomas Fritz (DLB3) | 1:3 |
20.12.2022 | Gebietsliga Südwest | 1 | 13 | Robert Stieber (LIGI2) | 0:3 |
20.12.2022 | Gebietsliga Südwest | 1 | 13 | Josef Leth (LIGI2) | 3:0 |
15.12.2022 | Gebietsliga Südwest | 1 | 12 | Johann Gruber (STEF1) | 3:0 |
15.12.2022 | Gebietsliga Südwest | 1 | 12 | Robert Nettwall (STEF1) | 0:3 |