24.02.2023 | 1. Klasse | 2 | 5 | Krystian Grudzinski (OLYM2) | 0:3 |
24.02.2023 | 1. Klasse | 2 | 5 | Martin Stefaner (OLYM2) | 0:3 |
24.02.2023 | 1. Klasse | 2 | 5 | Christian Hofmann (OLYM2) | 1:3 |
03.02.2023 | 1. Klasse | 2 | 3 | Matias Kuhs (SGML4) | 0:3 |
03.02.2023 | 1. Klasse | 2 | 3 | Simon Dörfler (SGML4) | 3:2 |
15.12.2022 | 4. Klasse B | 1 | 11 | Birgit Binder (EDEN6) | 0:3 |
15.12.2022 | 4. Klasse B | 1 | 11 | Markus Kühas (EDEN6) | 2:3 |
15.12.2022 | 4. Klasse B | 1 | 11 | Leopold Hussak (EDEN6) | 1:3 |
09.12.2022 | 3. Klasse B | 1 | 10 | Michael Werner (LSV5) | 2:3 |
09.12.2022 | 3. Klasse B | 1 | 10 | Philipp Huemer (LSV5) | 2:3 |
06.12.2022 | 4. Klasse B | 1 | 9 | Erich Neuwirth (SKFL10) | 3:2 |
06.12.2022 | 4. Klasse B | 1 | 9 | Alexander Gratzer (SKFL10) | 0:3 |
06.12.2022 | 4. Klasse B | 1 | 9 | Josef Szabo (SKFL10) | 1:3 |
13.10.2022 | 4. Klasse B | 1 | 5 | Srdjan Nikolic (SOK1) | 0:3 |
13.10.2022 | 4. Klasse B | 1 | 5 | Lech Krawczyk (SOK1) | 0:3 |
13.10.2022 | 4. Klasse B | 1 | 5 | Apostolov Dobri (SOK1) | 0:3 |
15.09.2022 | 4. Klasse B | 1 | 1 | Michael Tauchner (SGML12) | 0:3 |
15.09.2022 | 4. Klasse B | 1 | 1 | Aleksandar Stoskovic (SGML12) | 1:3 |
30.05.2022 | 4. Klasse B | 2 | 11 | Soo Hyeon Cho (ORF1) | 0:3 |
30.05.2022 | 4. Klasse B | 2 | 11 | Mohsen Rangini (ORF1) | 2:3 |
30.05.2022 | 4. Klasse B | 2 | 11 | Michael Haun-Grübling (ORF1) | 0:3 |
31.05.2022 | 4. Klasse B | 2 | 10 | Jürgen Werner (POSW3) | 2:3 |
31.05.2022 | 4. Klasse B | 2 | 10 | Andreas Lebl (POSW3) | 1:3 |
31.05.2022 | 4. Klasse B | 2 | 10 | Oliver Weinert (POSW3) | 0:3 |
24.05.2022 | 4. Klasse B | 2 | 9 | Friedrich Dollenz (OLD2) | 3:2 |
24.05.2022 | 4. Klasse B | 2 | 9 | Dominik Brauchart (OLD2) | 0:3 |
01.06.2022 | 4. Klasse B | 2 | 8 | Renate Burg (EDEN5) | 0:3 |
01.06.2022 | 4. Klasse B | 2 | 8 | Gerhard Zupnikl (EDEN5) | 0:3 |
01.06.2022 | 4. Klasse B | 2 | 8 | Inge Cinkl (EDEN5) | 1:3 |
03.05.2022 | 4. Klasse B | 2 | 7 | Mario Dragnev (DOEB3) | 1:3 |
03.05.2022 | 4. Klasse B | 2 | 7 | Daniel Kajaba (DOEB3) | 3:1 |
03.05.2022 | 4. Klasse B | 2 | 7 | Carsten Kusztrich (DOEB3) | 1:3 |
28.04.2022 | 4. Klasse B | 2 | 6 | Wolfgang Mayer (KORN4) | 0:3 |
28.04.2022 | 4. Klasse B | 2 | 6 | Adolf Trzil (KORN4) | 3:1 |
19.04.2022 | 4. Klasse B | 2 | 5 | Hannes Kazianka (SGML11) | 1:3 |
19.04.2022 | 4. Klasse B | 2 | 5 | Yury Vetyukov (SGML11) | 3:0 |
08.04.2022 | 4. Klasse B | 2 | 4 | Erwin Neumayr (KONT9) | 1:3 |
08.04.2022 | 4. Klasse B | 2 | 4 | Fabian Sommer (KONT9) | 0:3 |
22.03.2022 | 4. Klasse B | 2 | 3 | René Bartak (LSV6) | 0:3 |
22.03.2022 | 4. Klasse B | 2 | 3 | Martin Kosabek (LSV6) | 1:3 |
14.03.2022 | 4. Klasse B | 2 | 2 | Franz Mayrhuber (PER2) | 0:3 |
14.03.2022 | 4. Klasse B | 2 | 2 | Walter Mayrhuber (PER2) | 3:2 |
08.03.2022 | 4. Klasse B | 2 | 1 | Rafal Szajbel (WPAE10) | 0:3 |
08.03.2022 | 4. Klasse B | 2 | 1 | Wolfgang Dittmann (WPAE10) | 1:3 |
01.03.2022 | 4. Klasse B | 1 | 11 | Ali Bazrafshan (ORF1) | 3:2 |
01.03.2022 | 4. Klasse B | 1 | 11 | Soo Hyeon Cho (ORF1) | 0:3 |
23.02.2022 | 4. Klasse B | 1 | 10 | Oliver Weinert (POSW3) | 0:3 |
23.02.2022 | 4. Klasse B | 1 | 10 | Andreas Lebl (POSW3) | 0:3 |
12.01.2022 | 4. Klasse B | 1 | 9 | Friedrich Dollenz (OLD2) | 0:3 |
12.01.2022 | 4. Klasse B | 1 | 9 | Dominik Brauchart (OLD2) | 1:3 |