25.04.2024 | 2. Klasse A | 2 | 9 | Guido Wögerer (OLD1) | 1:3 |
25.04.2024 | 2. Klasse A | 2 | 9 | Walter Neumayer (OLD1) | 2:3 |
17.04.2024 | 2. Klasse A | 2 | 8 | Werner Kafka (POSW2) | 2:3 |
17.04.2024 | 2. Klasse A | 2 | 8 | Christoph Wagner (POSW2) | 0:3 |
17.04.2024 | 2. Klasse A | 2 | 8 | Johannes Peyrl (POSW2) | 0:3 |
02.04.2024 | 2. Klasse A | 2 | 7 | Günther Becherer (WILI3) | 3:2 |
02.04.2024 | 2. Klasse A | 2 | 7 | Claus Sperch (WILI3) | 3:1 |
12.03.2024 | 2. Klasse A | 2 | 6 | Darko Zivotic (WPAE7) | 3:1 |
12.03.2024 | 2. Klasse A | 2 | 6 | Djordje Belanovic (WPAE7) | 1:3 |
12.03.2024 | 2. Klasse A | 2 | 6 | Petar Kovacevic (WPAE7) | 3:1 |
29.02.2024 | 2. Klasse A | 2 | 5 | Gerald Figl-Wagner (SSH3) | 3:2 |
29.02.2024 | 2. Klasse A | 2 | 5 | Gerald Peter (SSH3) | 2:3 |
29.02.2024 | 2. Klasse A | 2 | 5 | Poorshad Shaddel (SSH3) | 1:3 |
20.02.2024 | 2. Klasse A | 2 | 4 | Gustav Jirka (HAK1) | 0:3 |
20.02.2024 | 2. Klasse A | 2 | 4 | Günther Mayer (HAK1) | 1:3 |
01.02.2024 | 2. Klasse A | 2 | 3 | Daniel Hofmann (WPAE8) | 3:1 |
01.02.2024 | 2. Klasse A | 2 | 3 | Bernhard Mörth (WPAE8) | 1:3 |
01.02.2024 | 2. Klasse A | 2 | 3 | Thomas Rehberger (WPAE8) | 2:3 |
26.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 2 | Patrick Poppenwimmer (LENZ3) | 0:3 |
26.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 2 | Pia Geineder (LENZ3) | 0:3 |
17.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 1 | David Purtz (LSV4) | 0:3 |
17.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 1 | Timotei Gavrilovici (LSV4) | 1:3 |
11.12.2023 | 2. Klasse A | 1 | 9 | Guido Wögerer (OLD1) | 1:3 |
11.12.2023 | 2. Klasse A | 1 | 9 | Erwin Burda (OLD1) | 3:1 |
22.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 7 | Günther Becherer (WILI3) | 0:3 |
22.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 7 | Claus Sperch (WILI3) | 3:2 |
22.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 7 | Erich Grimus (WILI3) | 3:2 |
09.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 6 | Petar Kovacevic (WPAE7) | 3:1 |
09.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 6 | Djordje Belanovic (WPAE7) | 1:3 |
09.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 6 | Janusz Pieja (WPAE7) | 3:2 |
25.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 5 | Christian Auer (SSH3) | 0:3 |
25.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 5 | Mathias Haidvogl (SSH3) | 0:3 |
19.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 4 | Björn Hoffmeister (HAK1) | 3:2 |
19.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 4 | Gustav Jirka (HAK1) | 0:3 |
19.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 4 | Sebastian Nica (HAK1) | 2:3 |
06.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 3 | Thomas Rehberger (WPAE8) | 0:3 |
06.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 3 | Harald Planner (WPAE8) | 3:2 |
12.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 2 | Patrick Poppenwimmer (LENZ3) | 0:3 |
12.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 2 | Pia Geineder (LENZ3) | 2:3 |
21.09.2023 | 2. Klasse A | 1 | 1 | Timotei Gavrilovici (LSV4) | 3:2 |
21.09.2023 | 2. Klasse A | 1 | 1 | Martin Kosabek (LSV4) | 3:1 |
24.04.2023 | 2. Klasse B | 2 | 11 | Simon Schürer-Waldheim (WPAE6) | 0:3 |
24.04.2023 | 2. Klasse B | 2 | 11 | Robert Ziegler (WPAE6) | 2:3 |
18.04.2023 | 2. Klasse B | 2 | 10 | Josef Barcza (KONT5) | 2:3 |
18.04.2023 | 2. Klasse B | 2 | 10 | Mahdiyar Bagheri (KONT5) | 3:2 |
18.04.2023 | 2. Klasse B | 2 | 10 | Johann Martin (KONT5) | 3:0 |
27.03.2023 | 2. Klasse A | 2 | 9 | Andreas Höfelmayer (KONT6) | 0:3 |
27.03.2023 | 2. Klasse A | 2 | 9 | Harald Pointner (KONT6) | 0:3 |
27.03.2023 | 2. Klasse A | 2 | 9 | Josef Barcza (KONT6) | 3:0 |
21.03.2023 | 2. Klasse B | 2 | 8 | Rick Oostelbos (LSV4) | 1:3 |