25.04.2024 | 3. Klasse A | 2 | 9 | Kyrylo Nakonechny (SKFL8) | 3:1 |
25.04.2024 | 3. Klasse A | 2 | 9 | Christian Graf (SKFL8) | 2:3 |
11.04.2024 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Maximilian Theuermann (MAR4) | 3:1 |
11.04.2024 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Robert Herzig (MAR4) | 0:3 |
14.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Yilmaz Caliskan (TT142) | 1:3 |
14.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Johannes Studeny (TT142) | 3:1 |
29.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Gerd Schiffermüller (PER1) | 2:3 |
29.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Thomas Loidl (PER1) | 3:1 |
29.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Manfred Loidl (PER1) | 3:1 |
04.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 4 | Jürgen Suntinger (EDEN4) | 0:3 |
04.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 4 | Jens Peinthor (EDEN4) | 0:3 |
16.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 3 | Pawel Piotr Galek (LENZ5) | 3:1 |
16.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 3 | Michael Tauchner (LENZ5) | 3:1 |
16.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 3 | Christian Szongott (LENZ5) | 0:3 |
31.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 2 | Fabio De Angelis (LSV6) | 3:2 |
31.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 2 | Lukas Fink (LSV6) | 3:0 |
18.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 1 | Markus Plank (KONT8) | 2:3 |
18.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 1 | Jie Wu (KONT8) | 3:1 |
03.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 8 | Felix Scheiblhofer (KAI3) | 3:0 |
03.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 8 | Florian Welles (KAI3) | 3:1 |
03.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 8 | Bernhard Teyral (KAI3) | 2:3 |
12.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 7 | Artan Kroi (MAR4) | 1:3 |
12.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 7 | Erwin Teufel (MAR4) | 0:3 |
09.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 6 | Johannes Studeny (TT142) | 0:3 |
09.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 6 | Yilmaz Caliskan (TT142) | 1:3 |
09.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 6 | Gabriel Sommer (TT142) | 3:2 |
26.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 5 | Gerd Schiffermüller (PER1) | 1:3 |
26.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 5 | Thomas Loidl (PER1) | 3:2 |
28.09.2023 | 3. Klasse A | 1 | 2 | Michael Werner (LSV6) | 3:0 |
28.09.2023 | 3. Klasse A | 1 | 2 | Lukas Fink (LSV6) | 3:0 |
18.09.2023 | 3. Klasse A | 1 | 1 | Franz Fauer (KONT8) | 3:0 |
18.09.2023 | 3. Klasse A | 1 | 1 | Jie Wu (KONT8) | 0:3 |
24.04.2023 | 4. Klasse B | 2 | 11 | Jie Wu (KONT10) | 3:0 |
24.04.2023 | 4. Klasse B | 2 | 11 | Marco Meythaler (KONT10) | 3:0 |
21.04.2023 | 4. Klasse B | 2 | 10 | Heinz Reindl (DOEB3) | 3:0 |
21.04.2023 | 4. Klasse B | 2 | 10 | Michael Winzig (DOEB3) | 3:0 |
13.04.2023 | CUP C | 1 | 6 | Franz Fauer (KONT1) | 3:0 |
13.04.2023 | CUP C | 1 | 6 | Markus Plank (KONT1) | 3:2 |
28.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 9 | Alexander Preihs (OLD3) | 0:3 |
28.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 9 | Gabor Wichmann (OLD3) | 3:1 |
31.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 8 | Christian Szongott (SGML12) | 1:3 |
31.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 8 | Pawel Piotr Galek (SGML12) | 3:0 |
19.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 7 | Andreas Bluvstein (HAK2) | 3:2 |
19.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 7 | Gerald Spennadel (HAK2) | 0:3 |
19.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 7 | Sebastian Nica (HAK2) | 3:0 |
09.03.2023 | CUP C | 1 | 5 | David Purtz (LSV1) | 2:3 |
09.03.2023 | CUP C | 1 | 5 | Marian Purtz (LSV1) | 3:1 |
03.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 6 | Lech Krawczyk (SOK1) | 3:2 |
03.03.2023 | 4. Klasse B | 2 | 6 | Andrzej Michalski (SOK1) | 3:0 |
17.02.2023 | 4. Klasse B | 2 | 4 | Mihai Irimia (WPAE9) | 3:1 |